SR-064-73
4,45 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Kan beställas (5-14 dgr)
Dekorativ ljusslinga för inomhusbruk med guldfärgade polyesterlöv och 60 varmvita LED-ljuspunkter. En vacker dekoration för hemmet, perfekt för tex dukning.
Timerfunktionen gör det möjligt att sätta lamporna att lysa i 6 timmar och vara släckt i 18 timmar för att sedan tändas igen nästa dag.
Fungerar med tre AA-batterier som ingår ej.
Avstånd mellan lampor 3 cm.
Integrerad LED, lamporna är ej utbytbara.
Längd 200 cm
Djup 3 cm
Höjd 3 cm
| Vikt | 0,04 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 3 × 200 × 3 cm |
| Produktkod | SR-729-54 |
| EAN | 7391482063663 |
| Produkttyp | Valosarja |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Kulta |
| Material 1 | Polyesteri |
| Material 2 | Muovi |
| Sockel | Kiinteä LED |
| Effekt (W) | 0,50 |
| Antal lampor | 60 |
| Avstånd mellan lampor (cm) | 3 |
| Ljuskälla ingår | Kyllä |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Paristokotelossa |
| Anslutningskabelns färg | Läpinäkyvä |
| Sladdlängd (cm) | 50 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| IP-klass | IP20 |
| Färgtemperatur (K) | Lämmin valkoinen |
| Batteridriven | Kyllä |
| Typ av batteri | 3 X AA (eivät sisälly) |
| Timer | Kyllä |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 4,5V |
| Bruttopaino | 0,06 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 80 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 55 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 100 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 20 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 1,52 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 295 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 230 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 195 |
| Varumärke | Star Trading |
11,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
I lager
13,60 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
4,45 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
4,45 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
13,60 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
I lager
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!