Lampfot Tove i metall är en tidlös och lättplacerad bordslampa som i fönster, hallen, sängbordet eller skrivbordet. Passar med en skärm upp till 20-25 cm i diameter.
Lampfoten har en 1,5 meter lång beige textilsladd, där strömbrytaren är placerad cirka 30 cm från lampans fot för enkel åtkomst.
E27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Diameter 10,5 cm
Höjd 46 cm
| Vikt | 0,55 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 10,5 × 10,5 × 46 cm |
| Varumärke | PR Home |
| Produktkod | PR-70068 |
| EAN | 7330976141593 |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Vihreä |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 40 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Anslutningskabelns färg | Beige |
| Sladdlängd (cm) | 150 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| Ursprungsland | Intia |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 0,95 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 500 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 330 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 150 |
46,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
46,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!