Bordslampa Tove är en stilren och tidlös bordslampa i metall med en färgmatchad skärm med tryckt mönster. Den eleganta designen gör att lampan passar lika bra i fönstret som på sängbordet, skrivbordet eller i hallen – en riktig inredningsfavorit som smälter in överallt. Med sin mjuka form och klassiska uttryck blir bordslampan Tove ett vackert och funktionellt tillskott i varje rum.
Lampan är 56 cm hög inklusive skärm, med en stabil fot på 10,5 cm i diameter och en skärm som mäter 20 cm i diameter.
Bordslampan har en 1,5 meter lång beige textilsladd, där strömbrytaren är placerad cirka 30 cm från lampans fot för enkel åtkomst.
E27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
| Vikt | 0,55 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20 × 20 × 56 cm |
| Varumärke | PR Home |
| Produktkod | PR-70066-420008 |
| EAN | 7330976146833 |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Sininen |
| Färg 2 | Moniväri |
| Material 1 | Metalli |
| Material 2 | Polyesteri |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 40 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Anslutningskabelns färg | Beige |
| Sladdlängd (cm) | 150 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| Ursprungsland | Intia |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 0,95 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 500 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 330 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 150 |
93,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Lågt lagersaldo
93,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!