Taklampa Martha i naturmaterialet rotting med tonad ombre effekt.
Förpackningen innehåller en 120 cm lång svart lampsladd. Krokupphäng, kopplingsplint. Takplugg ingår ej.
E27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Diameter 38,5 cm
Höjd 38,5 cm
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 38,5 × 38,5 × 38,5 cm |
| Produktkod | PR-5331-BT02 |
| EAN | 7330976109234 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 400 |
| Produkttyp | Riippuvalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Natural |
| Färg 2 | Musta |
| Material 1 | Rottinki |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 40 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 120 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| Installationsmetod | Kiinnitys kattokoukkuun |
| Koppling | Sokeripala |
| Ursprungsland | Filippiinit |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 1,2 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 400 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 400 |
| Varumärke | PR Home |
195,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
I lager
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!