Detta hölje till ditt Nordlux Link-system kan justeras så att det passar de tomma utrymmena mellan dina lampor.
Tillverkad av plast som kan skäras till i längder efter behov.
Längd 100 cm
Djup 3,2 cm
Höjd 0,7 cm
| Vikt | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100 × 3,2 × 0,7 cm |
| Varumärke | Nordlux |
| Produktkod | NL-2210309003 |
| EAN | 5704924012716 |
| Produkttyp | Valaisintarvike |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Musta |
| Material 1 | Muovi |
| Storlek | 1 m |
| Ursprungsland | Kiina |
| Bruttopaino | 0,16 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 12 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 1020 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 36 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 12 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 2,8 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 62 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 1020 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 120 |
7,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!