Underskåpslampan Kitchenio har väldigt flexibla installationsmöjligheter eftersom den enkelt kan fällas in eller ytmonteras med hjälp av antingen skruvar eller dubbel tejp. Framför allt medföljande 2- eller 4-trådanslutningsblock gör att Kitchenio kan installeras direkt. Tvåstegsfunktionen Moodmaker samt en minnes- och återställningsfunktion gör det möjligt för dig att ändra och spara din favoritljusinställning.
Tvåstegsfunktionen Moodmaker i skåplampserien Kitchenio gör att du kan få ett varmt ljus genom ett enda klick och kallt ljus genom ett andra klick på strömbrytaren.
Ljuskällan är en integrerad LED modul som inte kan ersättas. Armaturen har 5 års LED-garanti.
Diameter 6,4 cm
Höjd 2,1 cm
| Vikt | 0,22 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 6,4 × 6,4 × 2,1 cm |
| Produktkod | NL-2015460101 |
| EAN | 5704924002816 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 105 |
| Produkttyp | Alasvalo |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Valkoinen |
| Material 1 | Muovi |
| Material 2 | Muovi |
| Sockel | Kiinteä LED |
| Effekt (W) | 2 |
| Antal lampor | 3 |
| Ljuskälla ingår | Kyllä |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Kyllä (Moodmaker) |
| Färgtemperatur (K) | 3000-4000 |
| Ljusflöde (lm) | 3 x 170 |
| Färgåtergivning (Ra) | 80 |
| Medellivslängd (h) | 25000 |
| Spridningsvinkel | 110° |
| LED-garanti | 5 vuotta |
| Max st antal ihopkopplingsbara produkter | 15 |
| Installationsmetod | Utanpåliggande montering |
| Energiklass | G |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 0,25 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 70 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 110 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 90 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 3 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 0,825 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 122 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 226 |
| Varumärke | Nordlux |
39,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Lågt lagersaldo
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!