Grant balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt där all onödig utsmyckning har skurits bort så att seriens form och material framhävs. Den otroligt vackra, lysande glaskupolen omsluts av sin ram som skapar en fulländad och dekorativ helhet.
Bordslampan Grant följer en av de stora designtrenderna just nu: mässing och vitt opalglas.
Armaturen har en 180 cm lång sladd med strömbrytare.
E14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Höjd 41 cm
Glaskupa 14,5 cm i diameter
Bottenplatta 20 cm i diameter
| Vikt | 1,06 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20 × 20 × 41 cm |
| Produktkod | NL-46635025 |
| EAN | 5701581407985 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 435 |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Messinki |
| Material 1 | Lasi |
| Material 2 | Metalli |
| Sockel | E14 |
| Effekt (W) | Max 40 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Anslutningskabelns färg | Valkoinen |
| Sladdlängd (cm) | 180 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Ei |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 1,52 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 210 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 310 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 420 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 3 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 5,145 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 645 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 325 |
| Varumärke | Nordlux |
89,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Lågt lagersaldo
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!