Dekorativ snögubbe för dekoration. Snögubben håller en snöboll som lyser fint i mörkret. Den söta snögubben har grön-röda kläder med vita detaljer.
Dekorationen fungerar med tre AG13-batterier som ingår.
Integrerad LED, lamporna är ej utbytbara.
Bredd 16 cm
Djup 20 cm
Höjd 40 cm
| Vikt | 0,42 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20 × 16 × 40 cm |
| Produktkod | SR-991-74 |
| EAN | 7391482059512 |
| Produkttyp | Koristehahmo |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Moniväri |
| Material 1 | Tekstiili |
| Material 2 | Metalli |
| Sockel | Kiinteä LED |
| Effekt (W) | 0,14 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Kyllä |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Integroitu |
| Färgtemperatur (K) | Lämmin valkoinen |
| Medellivslängd (h) | 5000 |
| Batteridriven | Kyllä |
| Typ av batteri | 3 X AG13 (sisältyvät) |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 4,5V |
| Bruttopaino | 0,56 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 140 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 140 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 340 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 6 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 3,82 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 445 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 305 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 375 |
| Varumärke | Star Trading |
27,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
I lager
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!