SR-064-73
4,45 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Kan beställas (5-14 dgr)
Batteridriven dekorationsfigur med varmvitt LED-belysning. Mysig jultomte med röd luva och röda vantar. En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Dekorationen fungerar med tre AA-batterier som ingår ej.
Integrerad LED, lamporna är ej utbytbara.
Bredd 12 cm
Djup 12 cm
Höjd 40 cm
| Vikt | 0,24 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12 × 12 × 40 cm |
| Produktkod | SR-991-65 |
| EAN | 7391482044471 |
| Produkttyp | Koristehahmo |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Harmaa |
| Material 1 | Polyesteri |
| Material 2 | Muovi |
| Sockel | Kiinteä LED |
| Effekt (W) | 0,25 |
| Antal lampor | 6 |
| Ljuskälla ingår | Kyllä |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Integroitu |
| IP-klass | IP20 |
| Färgtemperatur (K) | Lämmin valkoinen |
| Medellivslängd (h) | 10000 |
| Batteridriven | Kyllä |
| Typ av batteri | 3 X AA (eivät sisälly) |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 4,5V |
| Bruttopaino | 0,32 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 135 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 135 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 215 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 6 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 2,32 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 425 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 300 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 245 |
| Varumärke | Star Trading |
13,40 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Lågt lagersaldo
13,60 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
4,45 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
4,45 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
13,60 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
I lager
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!