Eik har en enkel, modern stil som passar in i de flesta inredningar. Lamphuvudet kan vinklas och vridas, vilket ger ett riktat ljus – perfekt för att belysa utvalda detaljer i din inredning.
Innehåller tre Eik spotlights och en Nordlux Link-skena (1 meter).
GU10, max 3 x 35W. Ljuskällor ingår ej.
Spotlights:
Bredd 11 cm
Djup 8,5 cm
Höjd 15,5 cm
Skärmens höjd 9 cm
Obs! Passar endast Nordlux Link-system!
| Vikt | 0,91 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 8,5 × 11 × 15,5 cm |
| Varumärke | Nordlux |
| Produktkod | NL-2510399903 |
| EAN | 5704924023293 |
| Produkttyp | Spottivalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Musta |
| Material 1 | Metalli |
| Material 2 | Muovi |
| Sockel | GU10 |
| Effekt (W) | Max 3 x 35 |
| Antal lampor | 3 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 1 |
| Dimbar | Kyllä |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 220-240V |
| Bruttopaino | 1,6 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 128 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 103 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 1115 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 3 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 5,4 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 150 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 1125 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 345 |
74,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
74,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
19,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!