Diablo bordslampa är en stilren lampa som ger ditt rum en personlig touch. Dess enkla design ger behagligt ljus och sprider det jämnt runtom. Lampan finns i olika färger som tillsammans med dess unika design gör den till en unik detalj i inredningen. Diablo-serien erbjuder exklusiva pendel-, golv-, bords- och vägglampor med tidlös design.
Sladdlängd 2 m, med strömbrytare.
G9, max 5W. Ljuskälla ingår ej.
Designer: Joakim Fihn.
Diameter 20 cm
Höjd 35,3 cm
Bas i diameter 10,9 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20 × 20 × 35,3 cm |
| Produktkod | BE-436913 |
| EAN | 7391534103095 |
| Varumärke | Belid |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Kupari |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | G9 |
| Effekt (W) | Max 5 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Ei |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 1,4 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 240 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 240 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 380 |
394,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
506,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
751,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!