Deluxe är en stilren bordslampa med vackra detaljer i mässing. Dess enkla design gör att den smälter in perfekt i ditt hem och passar in i många år framöver. Lampan ger ett behagligt ljus och har en justerbar skärm samt dimmerfunktion för att anpassa ljusstyrkan efter behov. Deluxe är en del av en tidlös lampkollektion som inkluderar även golv- och vägglampor.
Sladdläng 2 m. Dimmerbrytare på lampfot.
GU5.3/MR16, max 6W. Ljuskälla ingår ej.
Designer: Joakim Fihn.
Höjd 50,7 cm
Lampfot i diameter 15,4 cm
Skärmdiameter 9,8 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15,4 × 15,4 × 50,7 cm |
| Produktkod | BE-407691 |
| EAN | 7391534267445 |
| Varumärke | Belid |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Valkoinen |
| Färg 2 | Messinki |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | GU5.3/MR16 |
| Effekt (W) | Max 6 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Valaisimessa |
| Anslutningskabelns färg | Valkoinen |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Kyllä |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 2,8 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 200 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 200 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 630 |
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!