Bethel är en handgjord adventsstjärna i rotting. Kan användas inomhus för att skapa en härlig julstämning.
350 cm sladd med krok och väggkontakt.
E27, max 25W. Ljuskälla ingår ej.
Bredd 58 cm
Djup 15 cm
Höjd 58 cm
| Vikt | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15 × 58 × 58 cm |
| Produktkod | PR-5558 |
| Antal lampor | 1 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 597 |
| Produkttyp | Koristetähti |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Natural |
| Material 1 | Rottinki |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 15 |
| EAN | 7330976127467 |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Sladdlängd (cm) | 350 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| Ursprungsland | Filippiinit |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 0,5 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 597 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 191 |
| Varumärke | PR Home |
150,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!