Där form möter flöde. Ballon kombinerar mjuka, sfäriska former med rena, arkitektoniska linjer — en tidlös kontrast som definierar modern dansk design. Ballon ger ett varmt sken med en självsäker attityd till varje rum. De svävande globerna skapar ett mjukt, diffust ljus, medan den grafiska ramen tillför balans och närvaro.
2,5 meter lång sladd. Krokupphäng, kopplingsplint. Takplugg ingår ej.
G9, max 6 x 5W. Ljuskällor ingår ej.
Diameter 60 cm
Höjd 66,5 cm
| Vikt | 3,45 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60 × 60 × 66,5 cm |
| Varumärke | Herstal |
| Produktkod | HB16658060105 |
| EAN | 7391534302276 |
| Produkttyp | Kattokruunu |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Mässing |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | G9 |
| Effekt (W) | Max 6 x 5 |
| Antal lampor | 6 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 250 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Kyllä |
| Installationsmetod | Krokupphäng |
| Koppling | Sokeripala |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 5,72 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 400 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 530 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 530 |
| Färg 2 | Opaalivalkoinen |
| Material 2 | Lasi |
488,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
469,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
375,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!