Slender är en elegant och modern golvlampa som ger ett behagligt och mjukt ljus till ditt hem. Med sin slanka och stilrena design passar den perfekt för att ge extra belysning till vardagsrummet, sovrummet eller kontoret. Slender golvlampa har en justerbar skärm som gör det möjligt att rikta ljuset precis där du behöver det.
Golvlampan har en 220 cm lång sladd.
GU10, max 4W. Ljuskälla ingår ej.
Diameter 20 cm
Skärmdiameter 4 cm
Höjd 127,6 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20 × 20 × 127,6 cm |
| Varumärke | Belid |
| Produktkod | BE-3247243 |
| EAN | 7391534011581 |
| Produkttyp | Lattiavalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Vihreä |
| Färg 2 | Messinki |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | GU10 |
| Effekt (W) | Max 4 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Valaisimessa |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 220 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Ei |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 6 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 270 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 270 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 1440 |
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
459,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!