Cato dubbel vägglampa är perfekt som läslampa vid sängen. Denna eleganta armatur kombinerar funktionalitet med stil. Tillverkad i högkvalitativ metall och utrustad med två inbyggda dimrar, vilket gör det enkelt att reglera både ljusstyrka och stämning i rummet.
I decennier har Cato gett ljuset från Varberg en plats i det nordiska hemmet. I familjen Cato ingår golvlampa, spotlights, bord- och vägglampor i olika färger.
Sladdlängd 3 m. Brytare på väggfästet.
GU4/MR11, max 2 x 4W. Ljuskällor ingår ej.
Bredd 32 cm
Djup 15,4 cm
Höjd 5,2 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15,4 × 32 × 5,2 cm |
| Varumärke | Belid |
| Produktkod | BE-57530707 |
| EAN | 7391534021160 |
| Produkttyp | Seinävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Musta |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | GU4/MR11 |
| Effekt (W) | Max 2 x 4 |
| Antal lampor | 2 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Valaisimessa |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 300 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Kyllä |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 1,2 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 360 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 130 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 120 |
244,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
300,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
159,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
131,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
356,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!