Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller med 250 i ca 4 timmar eller 125 lumen i ca 8 timmar när panelen fått optimal laddning (6h i full sol). Lumenvalet görs på brytaren. Skenet är varmvitt.
Höjden är justerbar 39 – 53 cm. Justera höjd innan markspettet sätts på plats för att inte klämma kabeln.
Placera solpanelen så att solen kan nå den under dagen. Själva paneldelen sitter med 200 cm kabel från spotlighten, varav ca 50 cm finns inuti tuben till spot.
Integrerad LED, lampan är ej utbytbar.
Djup 13 cm
Höjd 53 cm
Obs!
Solcellspanelen behöver riktas mot solen för optimal laddning av batteri
Produkten har en skymningsrelä och lyser därför endast under de mörka timmarna
Mer information om solcellsprodukter finns i Solar-guiden under fliken Nedladdningar.
| Vikt | 0,91 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13 × 150 × 53 cm |
| Varumärke | Star Trading |
| Produktkod | SR-483-42 |
| EAN | 7391482078964 |
| Produkttyp | Aurinkokennovalaisin |
| Användningsområde | Ulkotila |
| Färg 1 | Musta |
| Material 1 | Alumiini |
| Material 2 | Muovi |
| Sockel | Kiinteä LED |
| Effekt (W) | 0,06 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Kyllä |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Integroitu |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 3,2V |
| Bruttopaino | 1,12 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 155 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 83 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 398 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 6 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 7,50 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 324 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 263 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 426 |
40,35 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!