Höst 2025 nyhet
Ester är en vacker vägglampa i klassisk vintage modell. Vägglampan har en metallskärm och emaljfinish som efterliknar marmor och väggfäste med böjd fast vinklad arm av metall med antikmässing finish.
Svart textilkabel 200 cm med strömbrytare.
E27, max 25W. Ljuskälla ingår ej.
Bredd 17 cm
Djup 34 cm
Höjd 25 cm
Väggfästets diameter 10 cm
| Vikt | 0,95 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 34 × 10 × 25 cm |
| Varumärke | PR Home |
| Produktkod | PR-4333413 |
| EAN | 7330976144532 |
| Produkttyp | Seinävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Vihreä |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 25 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| Ursprungsland | Intia |
| Spänning | 220-240V |
| Bruttopaino | 1,1 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 200 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 200 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 350 |
58,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
46,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
46,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!