Bordslampan Leah i enkel design med mjukt intryck. Både lampskärmen och lampfoten är i textil och ger ett behagligt sken.
Armaturen har en 200 cm lång textilsladd med strömbrytare.
E27, max 15W. Ljuskälla ingår ej.
Diameter 23 cm
Höjd 46 cm
| Vikt | 0,9 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 23 × 23 × 46 cm |
| Varumärke | PR Home |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| EAN | 7330976140640 |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Beige |
| Material 1 | Tekstiili |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 15 |
| Antal lampor | 1 |
| Produktkod | PR-204621 |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Anslutningskabelns färg | Valkoinen |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 1,4 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 240 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 240 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 285 |
93,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!