Lampfot i metall som med fördel matchas i par med Mr Round. Kan med sin design även fungera som insynsskydd men är lika snygg mot en vägg. Matchas med en rund eller oval skärm, ca 25-35 cm.
Armaturen har en 200 cm lång sladd med strömbrytare.
E27, max 40W.
Bredd 32 cm
Djup 11 cm
Höjd 55 cm
| Vikt | 2,15 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 11 × 31 × 55 cm |
| Produktkod | PR-3345507 |
| EAN | 7330976105021 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 150 |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Harmaa |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 40 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| Ursprungsland | Intia |
| Spänning | 230V |
| Bruttopaino | 2,5 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 590 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 300 |
| Varumärke | PR Home |
200,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!