En dekorativ LED-lampa som är perfekt att användas ihop med en väggarmatur eller varför inte ihop med ett sladdställ som en fönsterlampa.
Dimbar. Ljusskenet är varmvitt (2700K).
Diameter 12,5 cm och höjd 13,5 cm.
| Vikt | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,5 × 12,5 × 13,5 cm |
| Produktkod | PR-227099-2 |
| EAN | 7330976138661 |
| Produkttyp | LED-koristelamppu |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Valkoinen |
| Material 1 | Lasi |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | 3,5W |
| Dimbar | Kyllä |
| Färgtemperatur (K) | 2700 |
| Ljusflöde (lm) | 210 |
| Färgåtergivning (Ra) | 80 |
| Medellivslängd (h) | 15000 |
| Energiklass | G |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 220-240V |
| Bruttopaino | 0,4 |
| Varumärke | PR Home |
40,00 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!