Arild bordslampan har en modern stil med en touch av industriella detaljer. Arild är en elegant mix av glas, brunaktig mässing och mattsvart metall.
Lampan har ett justerbart lamphuvud för ett riktat ljus.
Sladdlängd 1,5 m, med strömbrytare.
E14, max 40W. Ljuskälla ingår ej. Rekommenderad ljuskälla: LED-ljuskälla med ca 470 lumen.
Glaset i den här lampan är munblåst och har tillverkats individuellt för hand. På grund av denna unika process kan luftbubblor uppstå i glaset och dessutom kan glasets tjocklek variera. Detta ger glaset dess karaktär och levande utseende.
Bredd 26 cm
Djup 15 cm
Höjd 45 cm
Bas i diameter 15 cm
Skärm i diameter 9,3 cm
| Vikt | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15 × 26 × 45 cm |
| Produktkod | NL-2312305003 |
| EAN | 5704924015786 |
| Tukkupakkauksen korkeus (mm) | 490 |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Musta |
| Material 1 | Metalli |
| Material 2 | Lasi |
| Sockel | E14 |
| Effekt (W) | Max 40 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 150 |
| Anslutningskabelns material | Tekstiili |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Ei |
| Ursprungsland | Kiina |
| Spänning | 220-240V |
| Bruttopaino | 1,6 |
| Pakkauksen leveys (mm) | 110 |
| Pakkauksen syvyys (mm) | 170 |
| Pakkauksen korkeus (mm) | 470 |
| Tukkupakkauksen sisältö (kpl) | 3 |
| Tukkupakkauksen paino (kg) | 5,04 |
| Tukkupakkauksen leveys (mm) | 355 |
| Tukkupakkauksen syvyys (mm) | 185 |
| Varumärke | Nordlux |
54,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!