Sway bordslampa är en smakfull och praktisk lampa som passar perfekt för att skapa en mysig och välkomnande atmosfär på ditt skrivbord eller nattduksbord. Lampans enkla design och högkvalitativa material gör den till ett utmärkt val för läsning, arbete eller avkoppling. Du kan enkelt justera både arm och huvud för att rikta ljuset dit det behövs mest.
ampan har en 250 cm lång sladd med strömbrytare.
E27, max 60W. Ljuskälla ingår ej.
Skärm 12,3 cm i diameter, höjd 15 cm
Bas 18 cm i diameter
Höjd 51,1 – 67,3 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 18 × 18 × 67,3 cm |
| Produktkod | BE-402336 |
| EAN | 7391534214425 |
| Varumärke | Belid |
| Produkttyp | Pöytävalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Valkoinen |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 60 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Johdossa |
| Anslutningskabelns färg | Valkoinen |
| Sladdlängd (cm) | 250 |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Ei |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
244,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
244,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
300,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
300,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!