Costello golvlampa utstrålar en elegant enkelhet och funktionalitet.
Golvlampan har en 200 cm lång sladd.
E27, max 75W. Ljuskälla ingår ej.
Textilskärm säljs separat.
Diameter 25 cm
Höjd 136,4 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 25 × 25 × 136,4 cm |
| Produktkod | BE-306836 |
| EAN | 7391534240424 |
| Varumärke | Belid |
| Produkttyp | Lattiavalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Valkoinen |
| Material 1 | Metalli |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 75 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Strömbrytare | Kyllä |
| Strömbrytarens placering | Valaisimessa |
| Anslutningskabelns färg | Valkoinen |
| Sladdlängd (cm) | 200 |
| Anslutningskabelns material | Muovi |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Dimbar | Ei |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
319,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
535,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
535,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!