Capo pendel är en klassisk klotformad pendel med ett vackert opalfärgat glas och fina detaljer i metall. En elegant och stilren lampa som sprider ett jämnt och stämningsfullt ljus i rummet. Capo passar perfekt för ytor som behöver en bra allmänbelysning som exempelvis hallen eller köket.
Sladdlängd 3 m. Krokupphäng, kopplingsplint. Takplugg ingår ej.
E27, max 60W. Eksklusive ljuskälla.
Diameter 25 cm
Höjd 24,1 cm
Tillverkad i Varberg, Sverige.
| Vikt | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 25 × 25 × 24,1 cm |
| Produktkod | BE-126286389 |
| EAN | 7391534065904 |
| Varumärke | Belid |
| Produkttyp | Riippuvalaisin |
| Användningsområde | Sisätila |
| Färg 1 | Musta |
| Färg 2 | Opaalivalkoinen |
| Material 1 | Lasi |
| Material 2 | Metalli |
| Sockel | E27 |
| Effekt (W) | Max 60 |
| Antal lampor | 1 |
| Ljuskälla ingår | Ei |
| Anslutningskabelns färg | Musta |
| Sladdlängd (cm) | 300 |
| IP-klass | IP20 |
| Skyddningsklass | 2 |
| Installationsmetod | Kiinnitys kattokoukkuun |
| Koppling | Sokeripala |
| Ursprungsland | Ruotsi |
| Spänning | 230V |
150,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Kan beställas (5-14 dgr)
145,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
206,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
309,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
375,95 € (MOMS 25.5%)
(Prislista: Noor-shop RRP)
Haluamme varmistaa, että verkkosivustomme tarjoaa sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Käytämme evästeitä kerätäksemme anonyymiä tietoa sivuston käytöstä. Nämä tiedot auttavat meitä ymmärtämään, miten voimme parantaa palveluamme ja räätälöidä sisältöä juuri sinulle. Arvostamme yksityisyyttäsi ja kerromme avoimesti siitä, miten käytämme evästeitä. Voit tutustua evästekäytäntöihimme klikkaamalla evästekäytännöt -linkkiä. Klikkaamalla "Hyväksyn" saat sivuston kaikki toiminnot käyttöösi ja hyväksyt evästeiden käytön. Kiitos, kun luotat meihin paremman käyttökokemuksen luomisessa!